Jsme mladá rodina, Petra, Jakub a naše dcera Emma, která propůjčuje těmto stránkám jméno a příležitostně i tvář. Tak jako spousta maminek, i já chtěla pro své dítě spoustu krásných a praktických věcí a největší radost mi dělalo, když jsem si je sama ušila.

Problém byl, že na mém mechanickém levném stroji z obchoďáku, to bylo tak trochu o nervy. Když jsem jednoho dne náhodou zabruslila na recenze toho mého zázraku, tak jsem zjistila, že nejsem zdaleka jediná, kdo si před začátkem šití musel dát skleničku vína na uklidnění. A vzhledem k narůstající se hromádce oblečení na opravu a mému tušení, že kdyby stroj fungoval jak má, tak by mě šití opravdu bavilo, jsem došla k závěru, že zkusím udělat smutné oči na svého úžasného ♥ manžela a uprosím jej na zásah do rozpočtu. Zabraly! Do týdne mi stál na stole nový elektronický stroj, který předčil má očekávání a nová vášeň byla na světě! Hromádka na opravu zmizela jak nic a přišlo na řadu tvoření. Šití je pro mě úžasný odpočinek od mateřských povinností, chvilka, která je jenom moje.

Nemohla jsem se zastavit a když už naše dcera měla vše a já měla našito na dárky pro rodinu i přátelé, tak přišla možnost otevřít si stánek na Vánočním Veletrhu. A bylo o zábavu postaráno... mám ráda výzvy a tak jsem skočila po hlavě do neznáma. Za podpory své rodiny a spojením sil se skvělou Míšou a jejími náramky, se nám povedlo stánek opravdu otevřít a dokonce na něm bylo co prodávat :-) byla to obrovská zkušenost, která mě žene dál a tak přišel čas, abych se pokusila svoji radost rozšířit i k Vám pomocí internetu.

Šiji i na přání, bohužel nemám tak velké možnosti skladových zásob, takže bude vždy nejlepší, domluvit se dostatečně předem, ať máte případný dáreček doma včas.

Tvořím především to, co mě baví, vše pečlivě připravujeme a testujeme, než nabídneme k samotnému prodeji, proto se může zdát nabídka poněkud nekomplexní. Časem však budou produkty přibývat a měnit se s ročním obdobím :-)

 

Těšíme se na Vaše objednávky! ♥